Způsoby doručení

Zásilkovna (doporučujeme)1 den59 
PPL1 den99 Kč
Česká pošta – Do ruky1 den89 
Česká pošta - Na poštu1 den80 
Kurýr po Brnědo 180 minut190 Kč

Způsoby platby

Kartou online předem0 Kč
Bankovním převodem0 Kč
Dobírkou39 Kč

Způsoby doručení


Česká Pošta (1-2 dny)

Zásilky odesíláme službami Balík Na poštu, nebo Balík Do ruky. U obou služeb Česká pošta garantuje doručení do 24 hodin po celé ČR. Z praxe však víme, že na adresy do menších vesnic někdy putuje balík o den déle. Toto bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit a proto uvádíme dobu doručení 1-2 dny.

V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a odkazem na jeho sledování. V případě, že bude pošta doručovat balík v odpoledních hodinách, bude Vás o čase doručení informovat SMS zprávou.

Balík Do ruky

Balíky jsou doručovány v pracovní dny, přímo adresátovi. Pokud Vás doručovatel doma nezastihne, bude balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete infromováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou. Pozor! Zboží je na poště uloženo pouze 7 dnů, pak je odesíláno zpět.

Balík Na poštu

Česká pošta doručí zásilku na Vaši místní poštu do 24 hodin. Balíček si můžete vyzvednout, kdy se Vám to hodí. O uložení zásilky jste informováni SMS zprávou. Pozor! Zboží je na poště uloženo pouze 7 dnů, pak je odesíláno zpět.

Může se stát, že chcete změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu. V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení na adrese www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.


Zásilková společnost PPL (1-2 dny)

Přepravce PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a odkazem na jeho sledování.

Pokud nebudete přepravcem zastiženi, řidič Vás obvykle telefonicky kontaktuje a domluví s Vámi alternativní čas doručení. Do schránky také dostanete informaci o možnosti vyzvednout zásilku na nejbližším depu PPL.

Zásilky jsou doručovány v pracovní dny 9:00–18:00, přesnější harmonogram doručení najdete v odkazu pro sledování zásilky.


Kurýr po Brně a okolí (2-3 hodiny)

Rychlé doručování zásilek po Brně a blízkém okolí zajišťuje Messenger. Zboží, které je skladem a objednané do 17:00 Vám bude předáno ještě ten stejný den. Obvyklá doba doručení je do 2-3 hodin. Kurýr doručuje zboží do všech městských částí Brna, včetně blízkých vesnic (Šlapanice, Popůvky, Troubsko, Ostopovice, Moravany, Bílovice nad Svitavou a Modřice).

O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem s kódem pro sledování zásilky. Pokud Vás kurýr nezastihne, pokusí se Vás kontaktovat telefonicky. Na doručovací adrese čeká na zákazníka maximálně 10 minut a poté vrací zásilku zpět nám.

Při platbě při předání nelze kurýrovi platit kartou.

Způsoby platby


Platba na dobírku

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Pokud jste zvolili pro přepravu službu PPL, můžete při převzatí zboží zaplatit i kartou.

U objednávek na dobírku si vyhrazujeme právo odeslat balík až po telefonickém ověření objednávky.


Platba bankovním převodem

Po odeslání objednávky na e-mail obdržíte výzvu k úhradě zboží. Zboží je expedováno ihned po připsání částky na účet, tj. nejčastěji odesíláme následující pracovní den.


Platba bankovní kartou

Před dokončením objednávky budete přesměrováni na platební braná společnosti GoPay (jedna z nejrozšířenejších v České Republice) kde provedete platbu. Po dokončení platby je dokončena i objednávka a balíček odesíláme.

Produkt by přidaný do oblíbených